Grupa EM&F dysponuje 59 salonami Peacocks

Firma Martes Sport planuje intensywnie rozwijać sieć swoich sklepów. Jeszcze w marcu 2012 roku firma planuje uruchomić dwa swoje salony: w galerii Alfa Grudziądz (450 mkw. pow.) oraz Parku Handlowym Multibox w Świeciu (260 mkw. pow.). 9 marca br. z kolei nastąpiło już otwarcie salonu sieci w Galerii Świdnickiej – lokal zajmuje tam 350 mkw. powierzchni. W całym 2012 roku firma chce w sumie otworzyć 15 lokali.

Jak informuje w rozmowie z portalem Retailnet.pl Tomasz Barchański, odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie siecią sklepów Martes Sport, sklepy tej sieci pojawią się także w Słupsku (CH Jantar) oraz w Tczewie (Galeria Kociewska). Lokale pojawią się również wraz otwarciami obiektów handlowych, które są obecnie realizowane, m.in. w Bełchatowie, Głogowie, Ciechanowie, Kluczborku, Łomży i Rzeszowie.

Martes Sport Sp. Z o.o.jest producentem oraz importerem odzieży, obuwia oraz akcesoriów sportowych. Firma zaopatruje placówki sklepowe w całym kraju, w wyroby takich firm jak Arena, Colmar, Hi-Tec, Iguana, Magnum, Martes, Newland oraz Nike Akcesoria. Spółka tworzy również własną sieć sklepów pod szyldem Martes Sport ( obecnie skupionych jest w niej 29 lokali własnych). Firma została założona w 1997 roku, koncept sklepów Martes Sport powstał w 2005 roku.