Inwestycjom sprzyja bliskość granicy

W galerii handlowej Arena w Gliwicach rozpoczęła działalność restauracja Olimp, która jest najbardziej rozpoznawalnym brandem w portfolio Grupy Gastromall. Restauracja w Arenie jest pierwszym lokalem gastronomicznym Grupy, w którym na jednej powierzchni zagości także koncept LOVIT. Najemca na potrzeby restauracji wynajął lokal o powierzchni ok. 70 mkw.

Właściciel restauracji Olimp jeszcze w tym roku powiększy sieć o trzy lokale w galeriach handlowych. – W ciągu najbliższych dwóch miesiącach otworzymy restaurację w parku handlowym Zakopianka w Krakowie. Obecnie prowadzimy tam prace pomiarowe związane z utytułowaniem sprzętu gastronomicznego oraz wizualizacje lokalu .  Kolejne restauracje Olimp znajdą się w galeriach Korona Kielce i rzeszowskim City Center – powiedziała w rozmowie z Retailnet.pl Izabela Domaradzka, koordynator projektów w Grupie Gastromall. 

Grupa Gastromall działa na rynku gastronomicznym od 1995 r. Celem strategicznym firmy jest tworzenie sieci restauracji, kawiarni i lodziarni oraz nowych konceptów gastronomicznych. Większość punktów gastronomicznych Grupy Gastromall mieści się w krakowskich galeriach handlowych. Obecnie posiada 11 lokali własnych oraz rozbudowaną sieć franczyzową na terenie Małopolski, Podkarpacia i Śląska.