Mniejsze zyski spółki

Cubus to skandynawska sieć oferująca szeroki wybór odzieży i akcesoriów dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Około 270 salonów tej marki zlokalizowanych jest w Norwegii, Szwecji, Finlandii, Niemczech, Polsce i na Łotwie. W naszym kraju pierwsze sklepy tej marki otwarto w 1996 roku. Obecnie w naszym kraju funkcjonuje 40 lokali pod szyldem Cubus. Sieć od 1990 roku należy do Grupy Varner, w Polsce właścicielem marki jest Varner Polska LTD. Sp. z o.o.

Najnowszy salon odzieżowa sieć Cubus otworzyła 14 marca 2012 w galerii Atrium Reduta w Warszawie. Najemca zajął lokal o powierzchni 421 mkw., który znajduje się na I piętrze. To czwarty salon tej marki w Warszawie.

Centrum handlowe Atrium Reduta zostało otwarte w roku 1999, a rozbudowane w 2004. Położone jest w jednej z największych dzielnic biznesowych Warszawy. Całkowita powierzchnia najmu galerii bez hipermarketu wynosi prawie 27 tys. mkw. W Reducie znajduje się 138 lokali. Wśród najemców znajdują się m.in. Carrefour, Euro RTV/AGD, Peek&Cloppenburg, H&M, Empik i KappAhl. Do dyspozycji klientów jest parking z 1640 miejscami.