Powstał czwarty salon marki Cubus w Warszawie

Zakład Budowlano-Remontowy Budrem Sp. z o.o. rozwija sieć parków handlowych Multibox. Pierwszy taki obiekt zostanie otwarty 30 marca 2012 roku w Świeciu. Do końca roku będą uruchomione dwa kolejne: w Łasku i Siedlcach. W ciągu najbliższych trzech lat powstanie około dziesięciu kolejnych parków handlowych tej sieci. Multiboxy powstają zazwyczaj w sąsiedztwie supermarketów Kaufland.

Obiekt w Świeciu będzie miał 5 tys. metrów kwadratowych powierzchni. Jest on zlokalizowany przy ulicy Parkowej, w bezpośrednim sąsiedztwie głównego dworca PKS. Za koncepcję komercyjną obiektu oraz wynajem odpowiada firma Mallson Polska. W Siedlcach z kolei powstanie park handlowy przy ul. Sokołowskiej. Informacje na temat pozostałych lokalizacji nie są jeszcze podawane do wiadomości.

Zakład Budowlano-Remontowy Budrem Sp. z o.o SK prowadzi działalność deweloperską w zakresie obiektów przemysłowych i handlowych, zajmuje się też generalnym wykonawstwem obiektów budowlanych i realizuje obiekty przemysłowe. Siedziba firmy znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim. Firma działa od 1990 roku. Spółka Budrem była między innymi generalnym wykonawcą Galerii Ostrovia zlokalizowanej obok drogi krajowej nr 25 i obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego dla drogi ekspresowej S11.