Trwają prace przy budowie obiektu

Dziesiąte z kolei stoisko firmowe kosmetycznej marki Paese z początkiem marca 2012 powstało w poznańskiej Galerii Malta. Właściciel marki, firma Euphora, informuje, że w planach na pierwszą połowę tego roku przewidziane są jeszcze trzy kolejne własne punkty sprzedaży w centrach handlowych w Warszawie, Łodzi i w Krakowie

Produkty marki Paese dostępne są w ponad 1 800 drogerii w całym kraju, zaś właściciel marki rozwija sieć stoisk własnych zlokalizowanych w centrach handlowych. Marka Paese obecna jest także poza granicami Polski – trzy stoiska firmowe działają w Dubaju, kosmetyki eksportowane są także do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoch, Hiszpanii, Szwecji, Czech, Ukrainy czy Iranu.

W Polsce poza Galerią Malta stoiska marki Paese obecne są w Gemini Park Tarnów, w Port Łódź,  w częstochowskiej Galerii Jurajskiej , w C.H. Forum Gliwice,  C.H. Zakopianka w Krakowie, C.H. Gemini Park w Bielsku-Białej. D.H. Renoma we Wrocławiu, Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim oraz C.H. Plejada w Sosnowcu.

Krakowska firma Euphora Grzegorz Wnęk Spółka Jawna, właściciel marki Paese, na rynku funkcjonuje od 8 lat. Firma specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji kosmetyków kolorowych. Firma dystrybuuje także akcesoria kosmetyczne..