Pierwszy salon Sizeer według nowej koncepcji

Sieć sprzedaży mebli Meubles 15 marca 2012 otwiera punkt handlowy w CH M1 w Zabrzu. Stoisko Meubles będzie zlokalizowane w pasażu przy wejściu  od strony Media Markt. Firma Grecco właściciel marki wynajął powierzchnie 20 mkw.

To już drugie nasze stoisko w galerii handlowej. Pierwsze punkt  otworzyliśmy dwa lata temu w krakowskiej Bonarce City Center. W tym roku planujemy otworzyć kolejne stoiska w galeriach handlowych na terenie Częstochowy, Bielska-Bialej oraz w Nikołowie na Śląsku. Cały czas rozglądamy się za nowymi lokalizacjami – powiedziała w rozmowie z redakcją Retailnet.pl Anna Janusiewicz, specjalista ds. sprzedaży.

Właścicielem sieci Meubles jest Grecco sp. z o.o. Meubles od 22 lata projektuje i produkuje meble. Firma prowadzi również sprzedaż internetowa swoich produktów. Meubles w galeriach handlowych wynajmuje stoiska o powierzchni od 12 mkw. do 20 mkw. Klienci mogą tam zapoznać sie z ofertą firmy i zlożyć zamowienie na meble.

Centrum Handlowe M1 Zabrze usytuowane jest przy ulicy Plutonowego R. Szkubacza. Wśród najemców znajdują się takie marki jak m.in. 5.10.15, Adidas, Apart, Big Star, Bergson, Bytom, CCC, Claire’s, Deichmann, Diverse, Douglas, H&M, Empik, gatta, Matras czy Media Markt. Strefę gastronomiczną zapełniają restauracje KFC, McDonald’s, Lunch Station czy Sweet Station. Obiekt jest zarządzany przez Metro Properties, firmę zajmująca się kompleksową obsługą wielkopowierzchniowych obiektów handlowych, która jest częścią międzynarodowego koncernu Metro Group.