FootFall Index Polska

W gdyńskiej galerii Klif sieć Puma  wynająła lokal o powierzchni 120 mkw, który mieści się na parterze centrum handlowego. Sklep  został otwarty 14 marca 2012 roku. – Wcześniej nasz sklep mieścił się na I piętrze. Jednak uważamy, że parter Centrum Handlowego Klif jest bardziej atrakcyjny. Ponadto obecny sklepu jest mniejszy, co pozwoli nam obniżyć koszty stałe, aby zwiększy rentowność – powiedział redakcji Retailnet.pl Jerzy Burzyński Retail Business Development Coordinator Puma Polska Sp. z o. o.

32 salony sieci Puma znajdują się w największych centrach i galeriach handlowych na terenie całej Polski.  Puma to marka międzynarodowa oferująca odzież i akcesoria sportowe. Grupa Puma jest także właścicielem takich marek jak Tretorn,  Cobra Golf oraz Hussein Chalayan. Firma została założona w Niemczech w 1948 roku i dostarcza swoje produkty do ponad 120 krajów. Zatrudnia ponad 9 tysięcy pracowników na całym świecie. Posiada swoje główne siedziby w Herzogenaurach w Niemczech, Bostonie, Londynie oraz w Hong Kongu.

Centrum Handlowe Klif Gdynia ma powierzchnię 30 tys. mkw., na terenie którego znajduje się prawie 150 salonów i butików prestiżowych marek.  Do dyspozycji klientów jest czteropoziomowy parking z 1200 miejscami.