Trwa komercjalizacjia galerii w Chełmie

Należąca do sieci LPP marka odzieżowa Mohito w marcu 2012 roku otworzy cztery sklepy w galeriach handlowych. 15 marca rusza salon w CH Janki pod Warszawą o powierzchni 249 mkw.,a kolejny 17 marca o powierzchni 188,5 mkw. w galerii M1 w Zabrzu. – Jeszcze w tym miesiącu otworzymy salon w Galerii Alfa w Białymstoku (24 marca) o powierzchni 258 mkw. i w Magnolia Wrocław o powierzchni 265 mkw. (31 marca) – poinformowała redakcje Retailnet.pl Katarzyna Pokora z Mohito

Marka Mohito to sieć butików odzieżowych dla młodych kobiet. W sieci działa 81 salonów zlokalizowanych na terenie całego kraju. W większości butiki sieci znajdują się w centrach i galeriach handlowych, a lokale mają wielkość od 200 do 300 mkw.  Jak wcześniej informowaliśmy w ciągu tego roku ma zostać otwartych 11 nowych placówek.

LPP SA jest polską firmą, która zajmuje się projektowaniem i dystrybucją odzieży. Jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2001 roku. Działy tworzące marki House i Mohito zlokalizowane są w Krakowie. Firma jest obecnie właścicielem pięciu marek odzieżowych Reserved, Cropp, House, Mohito i Promostars. LPP SA od ponad 15 lat projektuje i dystrybuuje odzież do dwunastu europejskich krajów z rejonu Europy Środkowej i Wschodniej. Pierwszy sklep pod logo Reserved został otwarty w Polsce w połowie lat dziewięćdziesiątych. Z kolei marka Mohito pojawiła się na rynku w lipcu 2008 roku. Główna siedziba spółki mieści się w Gdańsku, gdzie znajduje się również całe zaplecze projektowe dla Reserved i Cropp.