Sklep sieci Sporting w Galerii Leszno

Globe Trade Centre SA podpisała umowy wynajmu powierzchni w Galerii Kazimierz w Krakowie z czterema nowymi najemcami. Są wśród nich salony jubilerskie Pandora i Jubiler Płonka, sklep z odzieżą i dodatkami Simple oraz salon kosmetyczny ManiPedi. Wkrótce swoją ofertę zaprezentują również przeniesione i odmienione sklepy DUKA oraz Swarovski.

„Nowi najemcy Galerii Kazimierz doskonale wpisują się w charakter centrum, zapewniając bogatszą ofertę dla osób poszukujących najwyższej jakości” – mówi Dagmara Filipiak, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych w firmie Jones Lang LaSalle – odpowiadającej za komercjalizację Galerii Kazimierz. „Dotychczasowe zmiany składu najemców Galerii Kazimierz spotkały się z bardzo pozytywnymi opiniami klientów” – dodaje.

Salon jubilerski PANDORA będzie zlokalizowany na pierwszym poziomie Galerii Kazimierz i zajmie powierzchnię 26 mkw. Jego otwarcie zaplanowano na koniec marca. Sklep marki SIMPLE zajmie 116 mkw. na pierwszym poziomie centrum. Zostanie otwarty w drugiej połowie kwietnia. Z kolei Jubiler Płonka i studio ManiPedi zajmą odpowiednio 35 mkw. (pierwszy poziom) i 50 mkw. (parter).

Dodatkowo, w marcu zostaną otwarte na nowo dwa sklepy już wcześniej obecne w Galerii Kazimierz – Swarovski (20 mkw., parter) oraz DUKA (180 mkw., parter). Oba salony zostały przeniesione do innych lokali i już wkrótce zaprezentują się w zupełnie nowych odsłonach. Salon DUKA zostanie zaaranżowany według konceptu „DUKA Kitchen Life”.

„Rekomercjalizacja Galerii Kazimierz zakłada zapewnienie klientom dostępu do oryginalnych i eleganckich marek, z których wiele jest cenionych na całym świecie. Nowo podpisane umowy oraz otwarcie sklepów w zupełnie nowych aranżacjach po raz kolei wyróżni Galerię Kazimierz na handlowej mapie Krakowa” – mówi Monika Janczewska-Leja, Dyrektor ds. Powierzchni Handlowych w GTC SA

Galeria Kazimierz była drugą inwestycją handlową GTC w Polsce po warszawskiej Galerii Mokotów. Było to jednocześnie pierwsze nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe w Krakowie.

Galeria Kazimierz usytuowana jest między ulicami Podgórską i Daszyńskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie mostu Kotlarskiego nad brzegiem Wisły.

Na ponad 38.200 mkw. powierzchni handlowej znajduje się ponad 130 sklepów, punkty usługowe oraz liczne miejsca rozrywki, wśród nich m.in. dziesięciosalowe kino. Kluczowymi najemcami Galerii Kazimierz są: Zara, H&M, C&A, Reserved, Carry, KappAhl, Empik, Alma, Pure Fitness, RTV Euro AGD oraz Cinema City.

Do dyspozycji klientów Galerii Kazimierz jest wielopoziomowy parking mogący pomieścić ponad 1800 samochodów. W bezpośrednim sąsiedztwie centrum znajdują się przystanki linii autobusowych.

Globe Trade Centre SApowstała w 1994 roku w Warszawie. Jest jednym z czołowych deweloperów w Europie Środkowo- i Południowo-Wschodniej. Obecnie aktywnie działa w Polsce, na Węgrzech, w Czechach, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Słowacji, Bułgarii, Rosji i na Ukrainie.