Alchemia może być realizowana we wspólpracy z Rank Progress

Alior Bank tworzy nową sieć mini oddziałów pod marką Alior Bank Express. Będą one uruchamiane w takich lokalizacjach jak galerie handlowe i markety. Do końca 2012 roku powstanie ponad 100 takich oddziałów w kilkudziesięciu miastach. Pierwsze lokale wystartowały już w Szczecinie, Legnicy, Piotrkowie Trybunalskim, Opolu i Zielonej Górze. Do końca 2013 roku sieć ma obejmować 280 lokalizacji.

Oddziały Alior Bank Express oferują najpopularniejsze usługi banku, m.in.: opłaty rachunków bez prowizji, pożyczki gotówkowe i lokaty terminowe. Placówki te zbudowano w oparciu o zupełnie nowy projekt. Stanowiska obsługi są kolorowe, a wokół jest swobodna przestrzeń. W każdej placówce funkcjonują dwa lub trzy stanowiska do bezpośredniej obsługi klientów.

Alior Bank jest ogólnopolskim bankiem uniwersalnym i świadczy usługi we wszystkich segmentach rynku w ramach pionów detalicznego i biznesowego. Bank prowadzi ostrożną politykę inwestycyjną zgodnie ze strategią, która zakłada zrównoważony i racjonalny rozwój, oparty na zasadach tradycyjnej bankowości.