Plaza Centers

Spółka Mysia Corporate Center rozpoczęła realizację kameralnego konceptu handlowego w którym znajdą się butiki nowych marek lub mixów markowych nieznanych dotąd w Polsce. Inwestycja jest realizowana przy ul. Mysiej 3 tuż obok Placu Trzech Krzyży w Warszawie. Koncept handlowy Mysia 3 będzie miał trzy kondygnacje o powierzchni całkowitej 2,5 tys. mkw., w tym powierzchni najmu 2 tys. mkw. W obiekcie zlokalizowane będą sklepy, delikatesy i kawiarnie. Natomiast na I piętrze wyznaczono przestrzeń dla organizacji wydarzeń artystycznych i kulturalnych. Otwarcie zaplanowano latem 2012 roku.

–  Mysia 3 będzie alternatywą dla dużych galerii handlowych ponieważ na terenie obiektu otworzymy nie więcej niż 12 sklepów. Na parterze będą zlokalizowane sklepy w granicach 100 mkw., zaś na II piętrze butiki od 30 mkw. – powiedział redakcji Retailnet.pl Dariusz Dołowy, który odpowiada za komercjalizację obiektu.

Spółka MCC nie zdradza nazw firm, które będą gościć na terenie konceptu handlowego. Wiadomo, że mają to być marki nieobecne dotąd na polskim rynku. Jak poinformował redakcję Dariusz Dołowy, jednym z najemców będzie nowa marka odzieżowa, która otworzy swój pierwszy sklep w Polsce o powierzchni 500 mkw. Dodał, że informacje o jej nazwie poznamy w przyszłym tygodniu.