Korona Kielce

Firma Martes Sport co roku chce uruchamiać kilkanaście swoich placówek. – Na koniec 2012 planujemy mieć w sieci 42-44 lokale, następny rok chcemy zakończyć z liczbą 56-58 posiadanych lokalizacji – informuje Tomasz Barchański, odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie siecią sklepów Martes Sport. Obecnie w sieci funkcjonuje 30 sklepów.

– W następnych latach chcielibyśmy kontynuować ten proces. W planach jest otwieranie 12 – 15 rocznie w miastach małych i średnich, w zależności od dostępności atrakcyjnej powierzchni handlowej – dodaje Tomasz Barchański. W tym roku nowe sklepy będą otwarte m.in. w Świeciu, Słupsku i Tczewie.

Martes Sport sp. z o.o. jest producentem oraz importerem odzieży, obuwia oraz akcesoriów sportowych. Firma zaopatruje placówki sklepowe w całym kraju, w wyroby takich firm jak Arena, Colmar, Hi-Tec, Iguana, Magnum, Martes, Newland oraz Nike Akcesoria. Spółka tworzy również własną sieć sklepów pod szyldem Martes Sport ( obecnie skupionych jest w niej 30 lokali własnych). Firma została założona w 1997 roku, koncept sklepów Martes Sport powstał w 2005 roku.