W obiekcie działa ponad 100 sklepów

Jeszcze w tym roku rozpocznie się rozbudowa Centrum Handlowego MAX w Chrzanowie, obiektu należącego do Stec sp. jawna. Projekt zakłada powiększenie galerii o 5 tys. mkw. co łącznie z istniejącą częścią da 14 tys. mkw. powierzchni handlowej i ponad 90 sklepów.

– MAX to wiodący obiekt handlowy w Chrzanowie i jego rozbudowa wzmocni dominującą pozycję w mieście. – mówi reprezentujacy inwestora Michał Stec. Obecnie w Centrum Handlowym MAX znajduje się ponad 60 sklepów i lokali usługowych. Wśród najemców centrum są takie marki jak: Piotr i Paweł, Reserved, Empik, CCC, Deichmann, Rossmann czy Media Expert. Koncepcję rozbudowy kompleksu przygotowało biuro architektoniczne BOSE International, które jest autorem takich projektów jak m.in. Silesia City Center czy Bonarka w Krakowie. Rozpoczęcie budowy planowane jest na IV kwartał tego roku. – Wybraliśmy do współpracy firmę Bose, bo to jedna z najbardziej doświadczonych firm architektonicznych na polskim rynku, a nam zależy na jakości projektu – dodaje Stec.

Centrum Handlowe MAX to nowoczesny obiekt handlowo-usługowo-biurowy, którego budowa prowadzona była w dwóch etapach. W pierwszej fazie prac oddano powierzchnię, w której głównym najemcą został supermarket Piotr i Paweł. W drugim etapie budowy została stworzona galeria handlowa udostępniona klientom 24 listopada 2009 r. Głównymi najemcami tej części obiektu są sklepy takich marek jak Rossmann, Empik, Reserved, Deichmann, CCC czy Media Expert. Obecnie trwają zaawansowane prace projektowe związane z budową łącznika pomiędzy pierwszą i drugą częścią Centrum Handlowego MAX.