Wkrótce nowe salony Giacomo Conti

Na terenie Krosna są trzy działki inwestycyjne, na których można wybudować galerie handlowe powyżej 2 tys. mkw. Działka o powierzchni 17,7 ha została zlokalizowana pomiędzy ul. Sikorskiego, a drogą wylotową na Łężany. Działka znajduje sie w odległości 10 km od centrum Krosna.  Natomiast dwie mniejsze działki o powierzchni prawie 9 ha i 6 ha miesząc się przy ul. Bieszczadzkiej. – Wszystkie tereny znajdują się w miejskim planie zagospodarowania przestrzennego – poinformował redakcję Retailnet.pl przedstawiciel Wydział Geodezji, Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami w Urzędzie Miasta Krosno.

– Obecnie prowadzimy prace związane z zatwierdzeniem nowego studium, gdzie będą wyszczególnionedwie tereny pod centra handlowe. Jednak cala procedura łącznie z uchwaleniem przez władze miast nowego planu zagospodarowania przestrzennego może potrwać do końca roku. Dlatego trudno jest na dzień dzisiejszy podać więcej informacji o tych terenach – dodał przedstawiciel urzędu.

Krosno znajduje się w województwie podkarpackim. Miasto ma powierzchnie ponad 43 kilometrów kwadratowych i liczy około 50 tys. mieszkańców.