Bonarka City Center

Salon sieci Toys“R”Us zajmuje powierzchnię o wielkości 1,7 tys. mkw. Klienci, oprócz produktów światowych marek takich jak Lego, Mattel czy Playmobil, znajdą tu również artykuły polskich dostawców i szereg zabawek dostępnych tylko w sklepach Toys“R”Us. Marki, które można znaleźć tylko w Toys“R”Us to m.in. Universe of Imagination, Fast Lane oraz Briun dla młodszych dzieci. Oprócz nich w Toys“R”Us znajdują się artykuły wyprodukowane specjalnie dla Toys“R”Us przez największe marki na świecie takie jak LEGO czy Mattel. Oficjalne otwarcie sklepu amerykańskiego potentata zabawkowego w rzeszowskim Millenium Hall odbyło się 16 marca 2012.

Sieć Toys”R”Us, zadebiutowała na polskim rynku w listopadzie 2011 roku uruchamiając sklep w warszawskim Blue City. Toys”R”Us planuje intensywny rozwój w najbliższych latach. Zamierza przeznaczyć na ten cel 200 mln złotych. Kolejne otwarcie przewidziano w Gdańsku i Krakowie. Firma chce rozwijać sieć w dużych miastach w Polsce. Oblicza potencjał naszego kraju na 20-30 sklepów, a w ciągu pięciu lat chce rozwinąć sieć do 20 sklepów.

Toys“R”Us Inc. jest sprzedawcą zabawek oraz produktów dla dzieci i młodzieży. Firma ma siedzibę w Wayne, w Nowym Jorku i zatrudnia około 70 tys. pracowników na całym świecie. Toys“R”Us posiada około 1600 sklepów na całym świecie w 36 krajach poza terenem Stanów Zjednoczonych.