Salony są otwierane głównie w centrach handlowych

Firma odzieżowa H&M  otwiera swój pierwszy salon w Stargardzie Szczecińskim. Sklep o powierzchni blisko 1,1 tys. mkw. będzie zlokalizowany na parterze nowopowstającej Galerii Handlowej Starówka. Ponadto do grona najemców galerii dołączyła sieć obuwniczo-galanteryjna Centro Fashion, która otworzy sklep o powierzchni 410 mkw. – Stan komercjalizacji Galerii Starówka przekroczył 90 proc. Cały czas prowadzimy rozmowy z najemcami dotyczące pozostałych lokali. – powiedziała redakcji Retailnet.pl Lidia Mosiejowska z F.B.H.U. Modehpolmo Sp. z o.o.

Poinformowała też, że otwarcie galerii zostało zaplanowane na 29 marca 2012 roku.

Galeria Handlowa Starówka w Stargardzie Szczecińskim mieści kilkadziesiąt lokali usługowo-handlowych o powierzchni ponad 10 tys mkw. oraz parking podziemny na około 214 miejsc.
W galerii miesci się ponad 50 butików, z których część pojawi się po raz pierwszy w Stargardzie Szczecińskim m.in.: H&M, Empik, Orsay, Camaieu, 50 Style, Top Secret, Cukiernia Sowa, Drogeria Natura, Vision Express, Fitness 4 You, Cotton Club, United Chicken, Zig-Zag bawialnia dla dzieci oraz sklep Netto.

Właścicielem Galerii Handlowej Starówka jest Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa Modehpolmo Sp. z o.o., która na rynku szczecińskim działa od 1995 roku. W początkowym okresie swojej działalności skupiała się na pracach wykonawczo – budowlanych. Od 1996 roku rozpoczęła działalność deweloperską. Na liście zrealizowanych przez firmę obiektów znajduje się poza osiedlami mieszkaniowymi także Obiekt handlowo-usługowy DTK Kupiec zlokalizowany w centrum Szczecina.