Wizualizacja parku handlowego

Spółka poszukuje lokalizacji w galeriach śródmiejskich o powierzchni 100-150 mkw. Jednak w swoim portfolio posiada też mniejszy lokal o powierzchni 60 mkw oraz największy- o powierzchni 200 mkw. w Galerii Arkadia w Warszawie. Firma I.O.Venezia Sp.J  właściciel marki Venezia i Unisono zamierza a tym roku otworzyć cztery sklepy w galeriach handlowych – W październiku lub listopadzie otworzymy salon Venezia i Uniosono w City Center Rzeszów. Następnie w Galerii Łódzkiej nastąpi zamiana salonów. Na miejscu Venezi zostanie otwarty nowy sklep Unisono. Natomiast salon Venezi zostanie przeniesiony do innego lokalu – powiedziała w rozmowie Retailnet.pl Zofia Morbiato Dyrektor Rozwoju L.O.Venezia Sp.J.

Firma działa od 1996 roku, Marka Venezia jest obecna w 73 salonach firmowych w znanych galeriach handlowych. Oferuje obuwie damskie i męskie oraz galanterię skórzaną: kurtki i płaszcze, torby, rękawiczki, portfele oraz paski. W salonach można kupić obuwie w różnym stylu – od modeli klasycznych po nowoczesne i awangardowe, od butów sportowych, przez pantofle, po eleganckie czółenka i wytworne szpilki oraz kozaki.

Oferta I.O.Venezia została uzupełniona w 2008 roku przez odzież marki Unisono. Stroje Unisono, podobnie jak buty Venezia projektowane i szyte są we Włoszech zgodnie z najnowszymi trendami w modzie. Krótkie serie i częste dostawy stwarzają możliwość komponowania ciekawych połączeń i zapewniają różnorodną kolekcję.