Plaza Centers zrealizowała już w Polsce 10 obiektów

Z najnowszego badania  FootFall wynika, że już drugi tydzień rośnie liczba odwiedzajacych  w polskich obiektach  handlowych. FootFall Index Polska wskazuje, że w drugim tygodniu marca było ich o blisko 2 procent więcej niż w tym samym okresie przed rokiem. W porównaniu z poprzednim tygodniem wzrost przekroczył 2 proc.  

Infeks FootFall powstaje na podstawie obserwacji ruchu klientów wewnątrz i na zewnątrz obiektów handlowych. Indeks publikowany jest co tydzień. Badanie pomaga w analizie przyzwyczajeń i preferencji osób odwiedzajacych polskie centra i galerie handlowe. Pozwala też na ocenę wykorzystania parkingu.

FootFall Index Polska sporządza Experian plc, firma z siedzibą w Dublinie, która działa w 38 krajach. Roczne obroty Experian plc to 4,1 mld dolarów (2,9 mld euro). Firma jest notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych (EXPN). Spółka została założona w 1991 roku. Swoje systemy zainstalowała już 850 centrach handlowych w 41 krajach. Polskę obsługuje biuro w Berlinie, odpowiedzialne za Europę Centralną i Wschodnią.