FootFall Index Polska

Lynx Optique otworzył salon firmowy w galerii rozrywkowo-handlowej Focus Mall Bydgoszcz. Na potrzeby nowej placówki wynajęte zostało 136 mkw. powierzchni na parterze galerii w pobliżu sklepów obuwniczych Aldo i Kazar. Za podpisanie umowy z Lynx Optique odpowiada firma zarządzająca galerią Alfa Asset Management.

– Odpowiedni dobór najemców jest jednym z warunków powodzenia centrum handlowego. Dlatego jestem bardzo zadowolona z uruchomienia salonu Lynx Optique. Dzięki temu oferta usługowa naszej galerii poszerzyła się o kolejny wysokiej jakości salon optyczny. Marka ta bardzo dobrze wpisuje się w koncepcję wynajmu Focus Mall Bydgoszcz – mówi Katarzyna Puszka-Walenciak, dyrektor Focus Mall Bydgoszcz.

Francuska sieć salonów optycznych Lynx Optique obecna jest w Polsce od 1998 roku. Firma zasłynęła z oferty najnowszych technologicznie soczewek okularowych i kontaktowych a także z markowych opraw okularów korekcyjnych, okularów przeciwsłonecznych i akcesoriów sygnowanych m.in. przez : Giorgio Armani, Gucci, Guess, Diora, Max Marę, Sonię Rykiel, Kenzo, D&G, Versace, Chanel czy Ray Ban.

Focus Mall Bydgoszcz powstał w centrum miasta w zrewitalizowanych zakładach mięsnych zbudowanych w XIX/XX w. Jest największą galerią wchodząca w skład sieci Focus Mall. Centrum liczy ok. 90 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 42 tys. mkw. powierzchni najmu GLA, na której znajduje się prawie 140 sklepów w tym: delikatesy Alma, jedyne w Bydgoszczy salony tak znanych marek odzieżowych jak jak: Zara, Bershka, Stradivarius, Aldo, Esprit i Mango a także wielkopowierzchniowy market elektroniczny Saturn oraz sklepy z wyposażeniem domu: Duka i Home&You. W centrum znajduje się także wielosalowe kino Cinema City. Focus Mall Bydgoszcz został oddany do użytku w 2008 roku.

Sieć galerii rozrywkowo-handlowych Focus Mall w Polsce należy do Aviva Investors.