Grupa posiada osiem marek odzieżowych

Firma deweloperska Rank Progress zamierza w pierwszym kwartale 2013 roku uruchomić park handlowy zlokalizowany w Miejscu Piastowym koło Krosna. Jego powierzchnia całkowita wyniesie około 5 tys. mkw.  Obiekt powstanie w sąsiedztwie marketu OBI, na liczącej ponad 5 ha działce.

Deweloper jest w trakcie przygotowywania budowy tego obiektu, jest już także prowadzona komercjalizacja. Inwestycja firmy w pobliżu 50-tysięcznego Krosna odzwierciedla dający się zaobserwować na rynku trend lokacji mniejszych obiektów handlowych w małych miastach.

Rank Progress SA to firma inwestycyjno-deweloperska z siedzibą w Legnicy, działająca na polskim rynku nieruchomości od 1997 r. Spółka specjalizuje się w przygotowaniu i realizacji projektów obejmujących pozyskiwanie atrakcyjnie zlokalizowanych gruntów, a następnie w ich zabudowie obiektami handlowymi z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż. Przychody ze sprzedaży Grupy Kapitałowej Rank Progress SA wyniosły w 2011 roku 168,5 mln zł i były o 219 proc. wyższe od osiągniętych w 2010 roku. Grupa poprawiła także znacząco zysk netto – wyniósł on w ostatnim roku obrotowym 151,7 mln zł, czyli o prawie 67 proc. więcej niż w 2010 roku. Oznacza to, że wynik spółki był najlepszy w jej 15-letniej historii.