Spółka jest operatorem m.in. sieci Burger King

Firma Paolo s.c. w marcu otworzyła sklep z asortymentem sportowym w Galerii Askana w Gorzowie Wielkopolskim. Na potrzeby sklepu wynajęto lokal o powierzchni 195 mkw. To pierwszy sklep sieci Paolo w galerii handlowej.

Jak dowiedziała się redakcja Retailnet.pl firma Paolo w najbliższym czasie nie będzie otwierać sklepów w centrach handlowych.  

Firma Paolo s.c.z Gorzowa Wielkopolskiego prowadzi działalność hurtową i detaliczną sprzedając obuwie sportowe. Firma funkcjonuje od 1993 roku. W sklepie znajduje się szeroką gama towarów znanych marek: Puma, Adidas, Nike, Reebok, Converse, Kappa i wiele innych. W skład bogatego asortymentu wchodzą: obuwie sportowe, odzież sportowa, plecaki, sprzęt i akcesoria sportowe. Firma Paolo jest również przedstawicielem na Polskę firmy British Knights. Do dyspozycji klientów jest również sklep internetowy.

Galeria Askana ma 55 tys. mkw. powierzchni całkowitej i 18 tys. mkw powierzchni handlowej GLA, na której znajduje się: 114 butików, 10 kawiarni, restauracji i barów. Wśród najemców są m.in. C&A, Martes Sport, Promod, Reserved, Solar, delikatesy Bomi, kino multiplex HELIOS z salami na 1200 osób.