Obecnie w naszym kraju są trzy salony sieci

Firma Ro-An, operator urządzeń rozrywkowych dla dzieci lokalizowanych w centrach i galeriach handlowych rozszerza sieć placów zabaw o kolejne placówki. W marcu uruchomiono punkty zabaw dla dzieci w Rzeszowie i Gdańsku. Wkrótce kolejne otwarcia.

– Obecnie firma posiada ponad 100 lokalizacji dla swoich urządzeń w najlepszych centrach handlowych oraz 14 placów zabaw o nazwach Bajkowy Labirynt i Plac Zabaw U Misia. W marcu 2012 uruchomiliśmy kolejne dwie nowe placówki. Jedna z nich w gdańskim Centrum Handlowym Osowa gdzie został otwarty plac zabaw dla dzieci "U misia". Druga to plac zabaw „Bajkowy Labirynt” w rzeszowskim Tesco, gdzie mamy podpisaną umowę długoterminową. Bajkowy Labirynt w Rzeszowie to nasz największy plac zabaw o powierzchni 300 mkw. Plac jest wyposażony w magiczny tunel, trampolinę, zjeżdżalnię, ściankę wspinaczkową oraz inne atrakcje dla dzieci. Na specjalne okazje przygotowaliśmy także wyposażoną i udekorowaną salkę urodzinową. Dodatkowo plac posiada strefę rodzica z dostępem do Wi-Fi oraz automatem z kawą – powiedziała w rozmowie z Retailnet.pl Teresa Kubies Owczarz, kierownik Placów Zabaw Ro-An.

Firma Ro-An istnieje od lutego 1995 roku. Zajmuje się produkcją, eksploatacją oraz serwisem wszelkich urządzeń rozrywkowych, głównie zabawek dla dzieci na bilon tzw. kiddie rides. Oferuje bujaki, karuzele, place zabaw, symulatory, automaty sprzedające oraz inne urządzenia rozrywkowe dostępne w większości w centrach i galerach handlowych.