Sieś odzieżowa Wójcik otworzy12 nowych sklepów

Marka odzieżowa Stradivarius dołączyła do grona najemców Galerii Kazimierz w Krakowie. Właścicielem marki jest Grupa Inditex, która na potrzeby sklepu wynajęła lokal o powierzchni 350 mkw. Nowy salon będzie zlokalizowany na parterze centrum. Jego otwarcie zaplanowano na drugą połowę maja 2012.

– Oferta marki Stradivarius, należącej do Grupy Inditex, powinna zainteresować przede wszystkim młode, dynamiczne kobiety, które podążają za najnowszymi trendami w modzie. Stradivarius oferuje oryginalne fasony przeniesione wprost z wybiegów. Tego właśnie oczekują klientki Galerii Kazimierz – mówi Dagmara Filipiak, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych w firmie Jones Lang LaSalle – odpowiadającej za komercjalizację obiektu.

W ofercie sklepu Stradivarius w Galerii Kazimierz znajdzie się odzież, dodatki oraz obuwie dla kobiet.

– Cieszymy się, że kolejny najemca uznał nasze centrum za dobre miejsce do otwarcia nowego salonu. Ceniona marka modowa jaką jest Stradivarius, bez wątpienia wzmocni pozycję Galerii Kazimierz w Krakowie – powiedziała Anna Malcharek, Dyrektor Zarządzający Centrami Handlowymi GTC SA

Sieć modowa Stradivarius, ma już 47 sklepów w Polsce. – W 2011 roku mieliśmy osiemnaście otwarć. Sklepy tej sieci pojawiły się Agorze w Bytomiu, w Askanie w Gorzowie Wielkopolskim, w CH Silesia w Katowicach, w Galerii Echo w Kielcach, w Manufakturze w Łodzi, Galerii Słonecznej w Radomiu, w Millenium Hall w Rzeszowie, w Jantarze w Słupsku, Galerii Kaskada w Szczecinie, w CH Plaza w Toruniu, Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu i w innych – informowała portal Retailnet.pl Katarzyna Łucjanek z grupy Inditex zarządzającej marką.

Za proces komercjalizacji w Galerii Kazimierz odpowiada firma Jones Lang LaSalle

Galeria Kazimierz była drugą inwestycją handlową GTC w Polsce po warszawskiej Galerii Mokotów. Centrum usytuowane jest między ulicami Podgórską i Daszyńskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie mostu Kotlarskiego nad brzegiem Wisły. Na ponad 38 tys. mkw. powierzchni handlowej znajduje się ponad 130 sklepów, punkty usługowe oraz liczne miejsca rozrywki, wśród nich m.in. dziesięciosalowe kino. Kluczowymi najemcami Galerii Kazimierz są: Zara, H&M, C&A, Reserved, Carry, KappAhl, Empik, Alma, Pure Fitness, RTV Euro AGD oraz Cinema City. Do dyspozycji klientów Galerii Kazimierz jest wielopoziomowy parking mogący pomieścić ponad 1800 samochodów.