17 sklepów Clarks w Polsce

24 marca 2012 roku w Parku Handlowym Zakopianka w Krakowie rozpoczęła działalność kolejna restauracja Olimp, która jest najbardziej rozpoznawalnym brandem w portfolio Grupy Gastromall. Najemca na potrzeby restauracji wynajął lokal o powierzchni około 70 mkw. Restauracja Olimp w zakopiance jest siódmym lokalem własnym Grupy.

Jak informowaliśmy wcześniej Grupa Gastromall planuje w 2012 roku powiększyć sieć o trzy lokale w galeriach handlowych.

W priorytetowych planach Grupy Gastromall na lata 2012-2013 znajduje się wprowadzenie do menu Olimpu żywności prozdrowotnej i dietetycznej, tak aby dopasować się do oczekiwań również wąskiej grupy klientów. Grupa jest także beneficjentem funduszy unijnych w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.

Grupa Gastromall działa na rynku gastronomicznym od 1995 r. Celem strategicznym firmy jest tworzenie sieci restauracji, kawiarni i lodziarni oraz nowych konceptów gastronomicznych. Większość punktów gastronomicznych Grupy Gastromall mieści się w krakowskich galeriach handlowych. Obecnie posiada 11 lokali własnych oraz rozbudowaną sieć franczyzową na terenie Małopolski, Podkarpacia i Śląska.