Sieć Drogerie Natura otwiera nowe salony

Centrum Handlowe Warszawa Wileńska poszerzyło grono najemców o dwie marki z branży odzieży i dodatków. Salon Parfois zajmie powierzchnię 50 mkw., natomiast Pimkie 151 mkw. Salon portugalskiej firmy Parfois, oferującej modne dodatki dla kobiet jest szóstym lokalem tej marki w Warszawie. Firma swoją popularność zyskała dzięki przystępnym cenom oraz nowoczesnemu konceptowi, który polega na cotygodniowym wprowadzaniu nowości w małych ilościach, ale o dużej różnorodności.

Francuska marka Pimkie oferuje natomiast nowoczesną i bardzo kobiecą odzież dla młodych pań. W asortymencie Pimkie można znaleźć wysokiej jakości ubrania, akcesoria, obuwie, a także bieliznę.

W ramach ostatnich zmian w CH Warszawa Wileńska otwarto nowe lokale a kilka innych zostało odnowionych. Ostatnio wznowiły działalność powiększone i unowocześnione m.in. księgarnia Matras, Relay oraz salon piękności Denique.  Wkrótce zaczną funkcjonować: nowy, większy Rossmann, Vision Express, i Wojas.

– Odświeżenie oferty CH Warszawa Wileńska wynika z potrzeb naszych Klientów. Wprowadzamy nowe marki, a także zmieniamy lokalizacje i powiększamy salony już działających na naszym terenie firm. – mówi Filip Kryłowicz, dyrektor CH Warszawa Wileńska. Nasze Centrum się zmienia i z zakończeniem budowy II linii metra zyska wraz z Pragą zupełnie nowe, atrakcyjne oblicze. – dodaje Filip Kryłowicz.

Centrum Handlowe Warszawa Wileńska znajduje się w dzielnicy Praga Północ, u zbiegu ulic Targowej i al. Solidarności. Specyfiką obiektu jest połączenie centrum handlowego i dworca. Kompleks składa się z dwóch części: pierwsza to trzy poziomy galerii handlowej oraz znajdujące się ponad nią dwa piętra powierzchni biurowej. W drugiej części mieści się oferta spożywcza oraz trzypoziomowy parking dla klientów. Galeria została otwarta w 2002 roku.

W obiekcie znajduje się hipermarket oraz ponad 100 sklepów i punktów handlowo-usługowych. Największym najemcą jest sieć Carrefour. Galeria handlowa zapewnia także ofertę modową, strefę gastronomiczną, a także ręczną myjnię samochodową. Ponadto mają tu swoje sklepy marki działające w branżach: zdrowie i uroda, rekreacja i rozrywka, wystrój wnętrz i artykuły dla domu, gastronomia oraz usługi.