Salon Pimkie

Galeria Batory, której otwarcie planowane jest na początek czerwca 2012 jest skomercjalizowana w ponad 83 proc. Giżycka galeria to pierwszy tego typu obiekt handlowy w regionie, zlokalizowany w ścisłym centrum miasta.

Ofertę galerii będą tworzyć m.in. takie marki jak: operator spożywczy POLOmarket, sieć sklepów oferujących produkty RTV, AGD oraz Multimedia – MediaExpert, supermarkety drogeryjne Rossmann, multibrandowy salon z obuwiem i akcesoriami CCC, Apteka Dyżurna, kwiaciarnia Kwiatoteka, Cukiernia u Adama, salonik prasowy Kolporter – Top Press, Textilmarket oraz, autoryzowana sieć sprzedaży sieci komórkowej T-mobile. Ostatnio do grona najemców Galerii Batory dołączyła marka Textilmarket – oferująca odzież i artykuły tekstylne.

Za komercjalizację Galerii Batory Giżycko odpowiada właściel Pomorze Inwestment Sp. z o.o.

Galeria Batory jest trzecim obiektem handlowo – usługowym znajdującym się w portfelu grupy kapitałowej Pomorze Inwestment, która działa na rynku nieruchomości od 2004 roku. W skład grupy wchodzą: Centrum Handlowe Batory S.A. – właściciel Centrum Handlowego Batory w Gdyni, Batory Development Sp. z o.o. – właściciel Parku Handlowego Batory w Bydgoszczy oraz Batory Giżycko Sp. z o.o. – właściciel Galerii Batory w Giżycku.