Będą nowe salony Top-Press

Galeria Venus jest skomercjalizowana  na poziomie  85 procent. Jak dowiedziała się redakcja Retailnet.pl – cały czas prowadzone są rozmowy z  kolejnymi najemcami. Właściciel nie podaje jednak informacji o nowych umowach, dopóki nie zostaną one podpisane.

Nowa część Galerii Venus w Świdniku zostanie otwarta 31 marca 2012 roku. Prace budowlane trwały prawie rok i zakończyły się w połowie marca. Dzięki rozbudowie powierzchnia Galerii Venus zwiększyła się z 6,5 tys. mkw. do ponad 16 tys. mkw.

W galerii znajduje się ponad 100 sklepów. Wśród najemców są  m.in. Stokrotka, Rossmann, RTV Euro AGD, Reserved, House, Cropp, Triumph, House, CCC, Red Star, Zara Next Outlet oraz perfumeria Astor, kawiarnia Wayne′s Coffee. W nowej części obiektu zalazły lokalizację sklepy marek m.in. Dream Collection, Reporter, Deichmann, salon fryzjerski L’oreal. Do dyspozycji klientów jest około 200 miejsc parkingowych, łącznie z parkingiem podziemnym, na którym zamontowany został nowoczesny system, sygnalizujący dostępność wolnych miejsc. Na terenie całego obiektu zainstalowano bezprzewodowy, darmowy dostęp do Internetu.
Inwestorem i zarządcą Galerii Venus jest Konsorcjum Sp. z o.o.