Mec. Magdalena Zienkiewicz

Galeria handlowa w Bytomiu wzbogaca swoją ofertę o kolejnego najemcę. 31 marca 2012 zostanie otwarty Świat Zabawek. To drugie, po kwiaciarni Green Inspiration, otwarcie nowego sklepu w Agorze w tym miesiącu.

Nowy najemca Agory Bytom to sklep oferujący szeroki wachlarz zabawek dla dzieci w każdym wieku. W Świecie Zabawek kupimy m.in. klocki Lego, gry czy modele i zabawki zdalnie sterowane, nadające się dla początkujących i zaawansowanych modelarzy. Sklep o powierzchni około 40 metrów kwadratowych znajdzie się na poziomie +1, obok Holia Chopin Club. Nowy najemca wzmocni ofertę poziomu, który jest istotnym elementem funkcjonowania galerii.

Świat Zabawek będzie drugim otwartym w marcu nowym sklepem bytomskiej Agory. Z początkiem miesiąca otwarto nowoczesny sklep florystyczny Green Inspiration. Lokal znajduje się w budynku parkingu i zajmuje powierzchnię 62 mkw.

Agora Bytom została otwarta 15 listopada 2010 roku. Znajduje się na placu Kościuszki w centrum miasta. Galeria jest projektem duńskiej firmy Braaten+Pedersen plus Partners. Na jej terenie znajduje się obecnie prawie 100 sklepów, a także Fantasy Park, fitness club Pure i multipleks Cinema City.