Coraz bliżej do otwarcia centrum NoVa Park

Spółka obuwnicza Ryłko Sp. z o.o. w 2012 roku planuje zwiększyć sieć o 5-6 salonów w galeriach handlowych. Jeszcze w marcu zostanie otwarty sklep o powierzchni 70 mkw. w Galerii Słoneczna w Radomiu, w kwietniu o powierzchni około 100 mkw. w Plaza Toruń, a następnie o powierzchni 75 mkw. w CH Auchan w Komornikach.

Mówi Agata Szelwach – Wydra specjalista ds. sieci sklepów Ryłko Sp. z o.o. – w 2011 roku otworzyliśmy 6 lokali na terenie kraju. Takie tempo rozwoju sieci zamierzamy utrzymać również w tym roku. Otwieramy sklepy własne i franczyzowe o średniej powierzchni od 70 -130 mkw. W 2012 roku wszystkie sklepy zostaną zlokalizowane w galeriach handlowych.

– Nie wykluczamy rozwoju sieci sklepów Ryłko poza granicami Polski- dodała Agata Szelwach – Wydra

Ryłko Sp. z o.o. jest polska firmą, która pod marką Ryłko produkuje i sprzedaje obuwie, a także torebki i portfele. Proces produkcji wyrobów Ryłko jest prowadzony wyłącznie na terenie w Polski. Obuwie marki Ryłko jest dostępne w ponad 80 sklepach przy głównych ulicach miast i w galeriach handlowych. Firma prowadzi równiez sprzedaż produktów poprzez sklep internetowy.