North Fish ma 27 restauracji w galeriach handlowych

Salon Expert L’Oréal dołączył do grona najemców Parku Handlowego Bielany w Bielanach Wrocławskich. Najemca na potrzeby salonu wynajął lokal o powierzchni 50 mkw. Salon Expert L’Oréal to nie tylko klasyczny salon fryzjerski, ale także miejsce, w którym można zadbać o swoje włosy i przejść prawdziwą metamorfozę. W salonie pracują styliści, którzy zdobywali doświadczenie w najlepszych salonach w Paryżu i Madrycie, korzystają wyłącznie z produktów marek Kerastase oraz L’Oréal Professionnel.

–  Chcemy powiększać ofertę Parku, poszerzać ją o najlepsze marki, także jeśli chodzi o usługi. Zależało nam na profesjonalnym salonie fryzjerskim, który spełniałby oczekiwania klientów naszego centrum – mówi Anna Cieciuch, marketing menager w PH Bielany.

Park Handlowy Bielany znajduje się na Dolnym Śląsku. Oferta centrum łączy asortyment wnętrzarski i modowy. Na terenie Parku znajdują się także punkty usługowe, drogerie i apteka oraz delikatesy Alma i hipermarket Tesco Extra.

PH Bielany zlokalizowany jest przy południowej granicy Wrocławia w Bielanach Wrocławskich w gminie Kobierzyce. Położenie u zbiegu trzech dróg krajowych (nr 5, nr 8 i nr 35), a także bliskie sąsiedztwo autostrady A4 zapewnia centrum bardzo dobrą komunikację zarówno z Wrocławiem, jak i całym województwem. Do dyspozycji klientów jest 4000 bezpłatnych miejsc parkingowych.