Dębicka Galeria Raj

Spółka Stara Mydlarnia, która oferuje kosmetyki pochodzenia naturalnego otworzyła salon w Galerii Graffica w Rzeszowie.  Najemca wynajął lokal o powierzchni 30 mkw. – W najbliższym czasie zostaną otwarte dwa kolejne sklepy w Krakowie i Gdyni – informuje redakcję Retailnet.pl Agnieszka Lisińska z działu franczyzy spółki Starta Mydlarnia sc.

Firma Stara Mydlarnia poszukuje partnerów do współpracy, ponieważ wszystkie sklepy, które zostaną otwarte w 2012 roku będą funkcjonować na zasadzie franczyzy. Inwestorzy mogą otwierać sklepy zarówno przy ulicach, jak i w galeriach handlowych. Średnia powierzchnia salonu to 25-60 mkw. – Funkcjonująca od grudnia 2011 roku sieć sklepów franczyzowych ma już 8 punktów. – dodaje Agnieszka Lisińska.

Stara Mydlarnia sc. istnieje od 1999 roku. Spółka jest producentem kosmetyków wytwarzanych na bazie naturalnych składników. Produkty Starej Mydlarni to kolekcja kosmetyków do pielęgnacji ciała. Obejmuje ona mydła glicerynowe, sole, żele i olejki do kąpieli, balsamy do ciała oraz wszelkiego rodzaju akcesoria mydlane. Spółka posiada 3 sklepy własne, 8 franczyzowych i 19 partnerskich. Firma prowadzi również sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego.  Produkty marki Stara Mydlarnia są również dostępne w sieci Drogeria Natura – w dziale SPA.