Ochnik ma juz 64 salony w galeriach ahndlowych

Spółka Mayland RE, właściciel Centrum Handlowego Jantar w Słupsku, pozyskuje nowych najemców. Obecnie obiekt jest skomercjalizowany na poziomie 93 proc. Pierwszą, modową część rozbudowywanego Jantara, o powierzchni 7 tys. mkw. otwarto w listopadzie 2011. Znalazły się tu sklepy m.in. takich marek jak: Zara, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Diverse, Reporter, Tally Weijl, Ryłko, New Yorker, Ecco, Pretty Girl, Glitter, Sephora, Marylin, Skarabeusz i Carte d’Or. Część z nich to marki debiutujące w Słupsku.

W maju 2012 centrum zostanie powiększone do prawie 46 tys. mkw. i będzie jednym z największych centrów handlowych na Pomorzu z rozbudowaną częścią rozrywkową (6-cio salowe Multikino, bowling) oraz strefą restauracyjną z ponad 10 punktami gastronomicznymi. Wśród firm, które ostatnio podpisały umowy najmu są m.in. Martes Sport (700 mkw.), Jula ( 3150 mkw.), Centro (400 mkw.).

CH Jantar w Słupsku został otwarty ponad trzy lata temu. Od momentu otwarcia obiekt jest dobrze oceniany przez klientów. 55 proc. klientów Jantara to mieszkańcy Słupska, a pozostałe 45 proc. stanowią osoby przyjeżdżające tu z okolicznych miejscowości. Profil klientów jest charakterystyczny dla regionalnego centrum handlowego: przeważają kobiety i młodzi ludzie o średnim i wyższym statusie materialnym.