Nowa inwestycja Neinver na Białołęce

Sieć pizzerii Da Grasso uruchomi nową platformę internetową. W tym celu przedstawiciele Da Grasso podpisali umowę z firmą Tastysoft, specjalizującą się w tworzeniu systemów obsługi zamówień on-line. Nowa platforma umożliwi klientom składanie zamówień przez stronę internetową Da Grasoo oraz realizowanie płatności on-line. Precyzyjny system geolokalizacji pomoże dokładnie wskazać najbliższy lokal sieci a więc jeszcze bardziej skróci czas oczekiwania na dostawę. Platforma będzie również gotowa do pracy na urządzeniach mobilnych.

Tastysoft przygotowuje również nowy system komunikacji wewnętrznej w firmie. Nowoczesny Intranet ułatwi i przyspieszy obieg informacji pomiędzy centralą i fraczyzobiorcami. Pozwoli na błyskawiczne wprowadzanie nowości i koordynację działań marketingowych.

Firm Da Grasso Sp. z o.o. posiada ponad 200 pizzerii działająca na zasadzie franczyzy. Franczyzobiorcą Da Grasso może zostać przedsiębiorca, który dysponuje kwotą około 200 tys. zł. Środki te przeznaczane są na przystosowanie lokalu. Pizzerię można prowadzić w lokalu, którego powierzchnia to minimum 100 mkw. Nie musi być on własnością licencjobiorcy, zaś jego lokalizacja jest ustalana za każdym razem z franczyzodawcą. Pizzerie Da Grasso są zlokalizowane przy głównych ulicach miast i w galeriach handlowych.