Należąca do Rank Progress Galeria Świdnicka

Dyrektorem działu zarządzania nieruchomościami firmy Cushman & Wakefield w Polsce została Aneta Rogowicz-Gała. Zajmie się ona koordynacją  pracy zespołu i zadba o rozwój działalności departamentu. Będzie kontynuowała współpracę z właścicielami nieruchomości, najemcami i dostawcami usług. Będzie wreszcie  odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych zleceń. Dotychczasowy Dyrektor działu, Michał Skaliński, odchodzi na emeryturę.

Aneta Rogowicz-Gała dołączyła do firmy Cushman & Wakefield w 2004 r. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyła również podyplomowe studia z zarządzania nieruchomościami oraz zdobyła dyplom magistra Uniwersytetu Sheffield Hallam. Aneta jest licencjonowanym zarządcą nieruchomości oraz posiada tytuł MRICS (Member of Royal Institution of Chartered Surveyors). Od 2009 r. pełniła funkcję Zastępcy Dyrektora działu Zarządzania Nieruchomościami firmy Cushman & Wakefield. W 2011 r. awansowała na stanowisko Associate.

Richard Petersen, dyrektor zarządzający firmy Cushman & Wakefield w Polsce, powiedział: „Chciałbym podziękować Michałowi za 12-letnią pracę i stworzenie profesjonalnego zespołu 31 osób, odpowiedzialnego za kompleksowe zarządzanie prestiżowymi obiektami. Jestem przekonany, że Aneta przyczyni się do dalszego rozwoju firmy i umocnienia jej wiodącej pozycji na rynku”.

Obecnie firma Cushman & Wakefield w Polsce zarządza budynkami komercyjnymi o łącznej powierzchni 500 tys mkw. Dział specjalizuje się m.in. w  zarządzaniu obiektami handlowymi. Wśród klientów departamentu obecnie znajdują się m.in. firmy: Aberdeen KAG, CA Immo, St Martins i Invesco.