City Center One Jankomir

Martes Sport  uruchomił w marcu 2012 roku kolejne lokale: w Galerii Świdnickiej (350 mkw.), w galerii Alfa Grudziądz (450 mkw.), i ostatnio w Parku Handlowym Multibox w Świeciu (260 mkw.). Obecnie w sieci funkcjonuje 31 sklepów. Przypomnijmy, że plan na 2012 rok to otwarcie 15 lokali.

Jak informuje w rozmowie z portalem Retailnet.pl Tomasz Barchański, odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie siecią sklepów Martes Sport, sklepy tej sieci pojawią się także m.in. w Słupsku (CH Jantar) oraz w Tczewie (Galeria Kociewska). – W następnych latach chcielibyśmy kontynuować ten proces. W planach jest otwieranie 12 – 15 rocznie w miastach małych i średnich, w zależności od dostępności atrakcyjnej powierzchni handlowej – dodaje Tomasz Barchański.

Martes Sport Sp. Z o.o.jest producentem oraz importerem odzieży, obuwia oraz akcesoriów sportowych. Firma zaopatruje placówki sklepowe w całym kraju, w wyroby takich firm jak Arena, Colmar, Hi-Tec, Iguana, Magnum, Martes, Newland oraz Nike Akcesoria. Spółka tworzy również własną sieć sklepów pod szyldem Martes Sport ( obecnie skupionych jest w niej 29 lokali własnych). Firma została założona w 1997 roku, koncept sklepów Martes Sport powstał w 2005 roku.