W sieci działa już 31 sklepów

Sieć sklepów obuwniczych Badura planuje w 2012 roku otworzyć minimum pięć salonów w galeriach handlowych. Rafał Nowak dyrektor handlowy ds. rozwoju Badura SA poinformował redakcję Retailnet.pl, że spółka podpisała już umowy najmu lokali dla swoich sklepów w City Center Rzeszów (80 mkw.), Galerii Katowickiej (85 mkw.) oraz w Poznań City Center (116 mkw.).

– Negocjujemy kolejne umowy z galeriami handlowymi m.in. Milleniu Hall Rzeszów, Kaskada Szczecin, czy w poznańskiej galerii Malta. Chcemy wzmocnić markę Badura na krajowym rynku poprzez kolejne otwarcia salonów. Sieć do 2015 roku będzie składać się z 45 sklepów własnych. – dodał Rafał Nowak.

Spółka na potrzeby nowych salonów poszukuje lokali w galeriach, centrach handlowych oraz przy głównych ulicach. Preferowana powierzchnia dla sklepów to 80-100 mkw

Spółka Badura SA powstała w 1982 roku i zajmuje się produkcją i sprzedażą obuwia. Wyroby spółki są oferowane zarówno w kraju i za granicą. Obecnie w ramach sieci funkcjonuje 27 salonów własnych. Do 2015 roku zostanie uruchomionych jeszcze 18. Produkty marki Badura można także kupić za pośrednictwem firmowego sklepu internetowego, który funkcjonuje od 2011 roku.