Spółka reformuje niektóre obszary działania

Galeria handlowa Neptun powstanie przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Jana Pawła II, w ścisłym centrum Starogardu Gdańskiego (woj. pomorskie). Obiekt będzie dysponował 25 tys. mkw. powierzchni pod wynajem. Jest już prawomocne pozwolenie na budowę. – Inwestor analizuje oferty finansowania tego projektu z banków, trwa także wybór generalnego wykonawcy – informuje Marek Noetzel, partner z działu powierzchni handlowych firmy Cushman & Wakefield, która wspiera inwestora przy realizacji Galerii Neptun.

Projekt obejmuje dwie kondygnacje naziemne i parking podziemny na 618 miejsc pod całym budynkiem. Oferta handlowa tego centrum to m.in.: supermarket, kino, fitness oraz 100 innych lokali, w tym wiodące marki modowe. Otwarcie obiektu przewidziane jest na wiosnę 2014 roku.

Inwestorem projektu jest Galeria Neptun sp. z o.o. sp.k. Z kolei Cushman & Wakefield jest wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację tego obiektu. Cushman & Wakefield świadczy usługi doradcze na rynku nieruchomości komercyjnych.