Salon marki Badura powstanie m.in. w City Center Rzeszów

Spółka Ochnik sp. z o.o., która produkuje i sprzedaje odzież i galanterię skórzaną otworzy w 2012 roku dwa sklepy na terenie kraju. – Otwieramy salony tylko w galeriach handlowych m.in. w City Center Rzeszów i Outlet Park w Szczecinie. Obydwa sklepy będą miały powierzchnię około 90 mkw. – powiedział Arkadiusz Konarski dyrektor ds. rozwoju sieci salonów sprzedaży w Ochnik Sp. z o.o.

 – Jeszcze w tym roku oprócz uruchomienia salonów, zamierzamy w czterech istniejących zmienić wystrój wnętrz. Wprowadzamy nowy koncept do sklepów w galerii Stary Browar w Poznaniu i Factory Ursus Warszawa. W tych salonach wymienimy wszystkie elementy, począwszy od mebli, oświetlenia, a kończąc na podłogach. Kolorem dominującym w tych salonach będzie biały z wenge. Natomiast  salony w Factory Piaseczno i Wrocław zostaną odświeżone. – dodaje Arkadiusz Konarski.

Firma Ochnik Sp. z o.o. została utworzona w 1989 roku i zajmuje się projektowaniem i sprzedażą odzieży oraz galanterii skórzanej oraz dodatków. Obecnie w ramach sieci funkcjonują 64 salony firmowe o powierzchni od 60 do 90 mkw. Sklepy są zlokalizowane w galeriach i centrach handlowych w całej Polsce (najwięcej znajduje się w woj. mazowieckim i śląskim). Produkty marki Ochnik można także kupić za pośrednictwem firmowego sklepu internetowego, który funkcjonuje od 2009 roku. Siedziba firmy mieści się w Garwolinie.