Innowacyjny koncept salonów Symbiosis

Firma Sad sp. z o.o. powstała w 1991 r. jako wyłączny przedstawiciel firmy Apple i dystrybutor na terenie Polski produktów tej firmy. Należąca do spółki sieć iSpot to jedyna w Polsce sieć salonów spełniających wymogi międzynarodowego programu Apple Premium Reseller.

Firma Sad  przez 17 lat rozwija w Polsce sprzedaż komputerów Macintosh, odtwarzaczy iPod, telefonów iPhone i iPadów oraz oprogramowania i rozwiązań profesjonalnych firmy Apple. Firma została też dystrybutorem innych firm z rynku rozwiązań IT, takich jak FileMaker, Quark, Aja, Blackmagic Design, Building4Media, DeltaGraph, Stalker Software i innych.

W ramach sieci działa na polskim rynku 17 salonów iSpot zlokalizowanych w 8 największych miastach Polski. W Warszawie firma posiada 5 salonów (Złote Tarasy, Sadyba Best Mall, Arkadia, Promenada i Galeria Mokotów) we Wrocławiu 3 salony (Magnolia Park, Bielany Wrocławskie, Galeria Dominikańska) , w Łodzi, Krakowie i Poznaniu po 2 salony, a w Katowicach, Gliwicach i Gdańsku po jednym. Poza tradycyjnymi salonami firma prowadzi sklep on-line.

Poza klasyczną działalnością dystrybucyjną firma postawiła także na rozwój sieci salonów w których w przyjaznych warunkach klienci mogą przetestować oferowane rozwiązania zarówno dla rynku profesjonalnego, jak i konsumenckiego. Pierwsze salony iSpot w ciągu ostatnich lat rozwinęły się w sieć iSpot – Apple Premium Reseller.

Firma Sad działa na trzech płaszczyznach tworząc i oferując: Apple Premium Reseller – sieć sklepów iSpot, Apple Authorised Training Center – szkolenia z zakresu rozwiązań Apple oraz Apple Authorised Service Provider – usługi serwisowe.