Wizualizacja obiektu

Najemca na potrzeby sklepu wynajął lokal o powierzchni 110 mkw. Vagabond powstał w latach 60., dziś jest renomowaną marką obuwniczą znaną na całym świecie. Początkowo firma miała w swojej ofercie tylko buty męskie, jednak bardzo szybko rozszerzyła ją również o kolekcje damskie. Nowy salon obuwniczy marki Vagabond został otwarty w Pasażu Grunwaldzkim 4 kwietnia 2012 roku.

Pasaż Grunwaldzki został otwarty w kwietniu 2007 roku. Obecnie obiekt dysponuje 130 tys. mkw. powierzchni całkowitej, z czego 52 tys. mkw. to powierzchnia handlowa. Główni najemcy to Saturn, C&A, H&M, Zara, Bershka, Intersport, Reserved, House, Mohito, Cropp, New Yorker. Ofertę uzupełnia strefa gastronomiczna i 11-salowe Multikino. Jedno z największych centrów handlowych w regionie po rozbudowie będzie dysponowało 162 tys. mkw. powierzchni całkowitej i 62 tys. mkw. powierzchni handlowej. Ofertę zapewni łącznie 250 sklepów. Liczba miejsc postojowych na parkingu zwiększy się do 1 700. 

Inwestorem galerii Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu jest spółka Echo Investment SA. Za proces komercjallizacji odpowiada firma Jones Lang LaSalle.