Sklep Atlantic w CH Galaxy Szczecin

Na stanowisko prezesa zarządu Gino Rossi SA 3 kwietnia 2012 roku został powołany Tomasz Malicki. Zastąpi Grzegorza Koterwę, który został odwołany z pełnienia funkcji prezesa przez radę nadzorczą spółki. Tomasz Malicki wcześniej był wiceprezesem zarządu Gino Rossi SA. Ponadto na stanowisko wiceprezesa powołano Grzegorza Koryciaka.

Tomasz Malicki ukończył Politechnikę Gdańską, Wydział Zarządzania i Ekonomii oraz MBA – organizowany przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów i Uniwersytet Gdański przy współpracy z BCC w Warszawie. W latach 2001-2008 związany ze spółka Gino Rossi S.A., gdzie zajmował stanowisko dyrektora handlowego. Odpowiadał za realizację planu i polityki sprzedaży, nadzorował pracę działów logistyki, sprzedaży, sieci detalicznej a także sprawował nadzór nad działami inwestycyjnymi w zakresie rozwoju sieci. W latach 2008-2009 związany z Adidas Poland sp. z o.o., gdzie dopowiadał za Rozwój, budowę struktur oraz zarządzanie detaliczną siecią sprzedaży na terenie Polski, Czech, Słowacji i Węgier. Od roku 2009 do 2011 pracował w Ecco Shoes Poland , jako członek zarządu i Retail Manager Europe EAST, sprawując nadzór nad działaniami rozwojowymi, inwestycyjnymi, zarządzaniem kolekcją, oraz działami logistyki i operacyjnymi. Odpowiadał za rozwój oraz zarządzanie detalicznym kanałem sprzedaży spółki na terenie Polski, Czech, Słowacji oraz Węgier.

Grzegorz Koryciak ukończył Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu, Kierunek: Zarządzanie finansami przedsiębiorstw. W latach 1997-1999 pracował w Real Sp. z o.o., Grupa METRO A.G. na stanowisku kierownika zespołu towarowego art. Świeże-Mrożone Hipermarketu Real, następnie kierownika Działu Spożywczego Hipermarketu Real.  Natomiast w okresie 2000 – 2001 pracował w Smyk sp. z o.o. na stanowisku kierownika, a następnie dyrektora domu towarowego. W 2002 roku zajmował stanowisko kierownika sklepu w siedzibie spółki Giacomelli Sport Poland. Od listopada 2002 pracował w 5.10.15. Komex Sp. z o.o. na stanowisku dyrektor operacyjny, zaś od październik 2003 zajmował stanowisko dyrektora finansowego. W latach 2005-2007 był członkiem zarządu ds. Finansów i Administracji w w/w spółce. Od 2008 do chwili obecnej zajmuje stanowisko dyrektora finansowego w spółce Matras S.A.

Gino Rossi jest jedną z najlepiej rozpoznawanych i najwyżej ocenianych na polskim rynku marek, która zajmuje czołową pozycję w segmencie obuwia i akcesoriów z wyższej półki. Sieć sprzedaży obejmuje kilkadziesiąt sklepów firmowych w Polsce i za granicą oraz kilka sklepów outletowych. W ofercie Gino Rossi znajduje się skórzane obuwie damskie i męskie oraz akcesoria.