Sklep w warszawskim porcie lotniczym

Firma Bartek SA,  siec sklepów z obuwiem dziecięcym Bartek, 31 marca 2012 uruchomiła nowy salon o powierzchni 39 mkw. w galerii Złote Tarasy w Warszawie.  Waldemar Ciępka dyrektor ds. handlowy Bartek SA powiedział, że firma rozpatruje jeszcze kilka ciekawych lokalizacji, przy jednoczesnej weryfikacji obecnej sieci sprzedaży. Salony marki Bartek znajdują się w galeriach handlowych na terenie dużych miast. Obuwie jest również dostępne w blisko 200 sklepach multibrandowych. – dodał Waldemar Ciępka.

Marka Bartek znana jest w kraju i za granicą już od 1991 roku, jest doceniana przez rodziców, którzy chcą zadbać o rozwój fizyczny i komfort swoich dzieci. Głównym wyznacznikiem konstrukcji butów Bartek jest specyfika anatomii stopy dziecka. Buty Bartka łączą w sobie najwyższą dbałość o komfort i wygodę najmłodszych z atrakcyjnym i modnym wyglądem. Modele wykonywane są ze starannie dobranych naturalnych skór oraz materiałów włókienniczych najwyższej jakości.

Obecnie w ramach sieci marki Bartek funkcjonuje 55 sklepów firmowych, w tym 36 własnych i 19  franczyzowych, o średniej powierzchni 50-80 mkw. Obuwie marki Bartek można również kupić za pośrednictwem sklepu internetowego.