Franz Jurkowitsch, prezes Warimpex Finanz- und Beteiligungs AG

Beata Kokeli została starszym dyrektorem w dziale zarządzania nieruchomościami CBRE. W związku z jej dużym doświadczeniem na polskim rynku centrów handlowych, będzie również wspierać i wzmacniać usługi wynajmu i marketingu oferowane obecnym i nowym klientom CBRE z sektora nieruchomości handlowych.

Beata Kokeli posiada ponad 16 letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Poprzednio pełniła funkcję Członka Zarządu oraz Dyrektora Handlowego w firmie Centrum Development and Investments (CDI). Wcześniej pracowała w firmie TK Development Group, gdzie zajmowała stanowisko Członka Zarządu ds. Rozwoju, Wynajmu i Marketingu w spółce TK Operations Polska S.A.

Beata Kokeli studiowała na Uniwersytecie Warszawskim, kierunek Filologia Angielska. Jest absolwentką Warszawskiej Szkoły Zarządzania – Szkoły Wyższej oraz podyplomowych studiów z zakresu Executive MBA na Akademii Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Koźmińskiego. Posiada licencje państwowe: Pośrednik w obrocie nieruchomościami oraz Zarządca Nieruchomości.

Jak mówi Colin Waddell, dyrektor zarządzający CBRE w Polsce: -Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że Beata dołączyła do naszej firmy. Wnosi ze sobą cenne doświadczenie i jest wspaniałym uzupełnieniem naszego obecnego zespołu. Jesteśmy przekonani, że pod jej przywództwem pozyskamy nowych klientów i wzmocnimy pozycję CBRE na rynku.

Joern Elkjaer-Holm, dyrektor zarządzający CBRE Property Management na Europę Środkowo-Wschodnią (CEE), skomentował: -Jestem pewien, że pod kierownictwem Beaty Kokeli w Polsce, CBRE będzie rozwijała usługi zarządzania nieruchomościami i będzie coraz silniejszym partnerem dla naszych klientów. Zarządzanie nieruchomościami jest kluczową i ważną linią biznesową CBRE, toteż będziemy ją nadal wzmacnianiać w całym regionie CEE.