Sieć posiada 21 delikatesów

Galeria Raj w Dębicy dzięki rozbudowie zyskuje nowych klientów. Jak informuje Grupa IVS, czyli właściciel tego obiektu, w sobotę 31 marca 2012 roku, podczas oficjalnego zakończenia rozbudowy, odwiedziło ją ponad 60 proc. więcej osób niż w poprzednie soboty tego roku.

Przedstawiciele nowo rozbudowanej Galerii Raj są przekonani, że ta tendencja jest trwała. – Cieszymy się, że nowa galeria wzbudza tak duże zainteresowanie. Przez 13 lat obiekt na wpisał się w krajobraz Dębicy i wciąż zdobywa rzeszę nowych klientów. To utwierdza nas w przekonaniu, że rozbudowa była jedyną słuszną drogą – mówi Henryk Kwolek, prezes IVS Grupa, inwestora obiektu.

Po rozbudowie powierzchnia handlowa galerii wzrosła z 13,5 tys. do 21 tys. mkw., a parking został powiększony do 700 bezpłatnych miejsc. Zmianom poddana została także infrastruktura zewnętrzna obiektu (chodniki, droga wewnętrzna, parkingi rowerowe) oraz stacja paliw. Otrzymano już pozwolenie na użytkowanie nowej części obiektu wydane przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego. Obecnie trwają prace wykończeniowe  i adaptacja lokali przez najemców.

IVS Grupa sp. z o. o. powstała w 1997 roku. Przedmiotem działalności firmy jest realizacja oraz kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych. Spółka specjalizuje się w budowie centrów handlowych realizując projekty w mniejszych miejscowościach, zgodnie z nowoczesnym trendem dążącym do wspierania lokalnego biznesu, tak by odpowiadały jednocześnie na zapotrzebowanie lokalnych społeczności.