Salon 50 Style

Spółka Transhurt, właściciel Galerii Olimp w Lublinie jest w trakcie komercjalizacji rozbudowywanej części galerii. Kolejny etap inwestycji, rozbudowa najstarszej części Galerii Olimp rozpocznie się w lipcu 2013 roki i będzie prowadzona na powierzchni około 15 tys. mkw. Stara część kompleksu otrzyma zupełnie nową elewację, która będzie nawiązywała do najnowszej części Galerii. Poważne zmiany będą dotyczyć również wnętrz. W Centrum Handlowym pojawią się sklepy wielkopowierzchniowe, odzieżowe i inne. W Olimpie nie zabraknie również miejsca dla lokalnych najemców. Jak podkreśla inwestor, tego typu handel wyróżnia galerię wśród konkurencji.

– W tej chwili trwają negocjacje umów z potencjalnymi najemcami– powiedział Tomasz Dębiec, dyrektor Galerii Olimp. -Dzięki temu pojawią się w Centrum Handlowym nowe marki, również te dotąd nieobecne w Lublinie. Rozmowy prowadzone są między innymi z Media Expert, Saturn, grupą Inditex, Marks & Spencer, New Yorker, C&A, H&M, Toys’R’Us, Rossman, Super-Pharm i wieloma innymi. Komercjalizację dla Galerii Olimp prowadzi firma Astaris. Spółka Transhurt liczy na duże marki, ale również na sklepy franczyzowe. A wszystkich chętnych do współpracy zaprasza do składania ofert

Obecnie Galeria Olimp pełni funkcję największego, Centrum Handlowego we wschodniej części Polski. Kompleks handlowy obejmuje pięć obiektów o łącznej powierzchni 90 tysięcy mkw. Galeria Olimp to około 300 butików oraz punktów usługowych, odwiedzanych co miesiąc przez ponad 500 tysięcy klientów.