Wizualizacja rozbudowanej Galerii Olimp w Lublinie

Spółka Lancerto SA, która produkuje i sprzedaje odzież dla mężczyzn, planuje do końca 2012 roku uruchomić siedem nowych salonów. Obecnie w ramach sieci funkcjonuje 21 butików. Strategia  firmy przewiduje, że średnia powierzchnia sklepu w galerii handlowej to 80 mkw.

Jak informuje w rozmowie z portalem Retailnet.pl Tomasz Ciąpała, wiceprezes zarządu spółki Lancerto SA., spółka planuje otworzyć pięć salonów retailowych m.in. City Center Rzeszów oraz dwa outletowe (m.in. Outlet Park w Szczecinie). W kwietniu zostanie uruchomiony kolejny salon o powierzchni 68,3 mkw w galerii Nova Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Spółka Lancerto SA. powstała w 2007 roku i specjalizuje się w projektowaniu oraz sprzedaży detalicznej wysokiej jakości odzieży dla mężczyzn.  Makra Lancerto dostępna jest wyłącznie w sieci salonów firmowych zlokalizowanych w całej Polsce. Wszystkie kolekcje pod marką Lancerto powstają w Polsce i są tworzone przez zespół krawców cieszących się uznaniem na całym świecie, od lat specjalizujących się w modzie męskiej. Sklepy oferują pełen asortyment mody męskiej: garnitury, smokingi, marynarki, spodnie, buty, kurtki, swetry, paski, spinki, szale, parasole, akcesoria ślubne (kamizelki i muszniki).