Wizualizacja galerii

Euro Bank SA dysponuje 444 placówkami detalicznymi na terenie całego kraju. 306 z nich to placówki własne banku (w tym 55  znajduje się w galeriach handlowych), a 138 funkcjonuje na zasadzie franczyzy. Spółka na razie  nie podaje informacji o kolejnych placówkach, które zostaną uruchomione w galeriach handlowych, ponieważ za każdym razem bank podejmuje decyzję indywidualnie na podstawie oceny konkretnych lokalizacji.

– W galeriach handlowych znajdują się tradycyjne oddziały Eurobanku nazywane box’ami o powierzchni 60-100 mkw, a także placówki typu stand o powierzchni 15 mkw. W tym roku zamierzamy rozwijać sieć placówek tylko w tradycyjnej formie, gdyż w takich oddziałach możemy zaoferować klientom wyższy komfort, którego oczekują. – podkreśla Krystian Kasia, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Eurobanku.

Ponadto Eurobank jest na etapie zmiany wyglądu swoich placówek zgodnie ze strategią spółki. Do końca bieżącego roku ponad 100 placówek uzyska zupełnie nowy wygląd oraz funkcjonalność.    

Eurobank jest nowoczesnym bankiem, obsługującym klientów indywidualnych. Bank powstał w 2003 roku i od tamtego okresu wprowadził nowe standardy na rynku usług bankowych, łącząc innowacyjność z wysoką jakością obsługi. Od 2005 roku właścicielem eurobanku jest francuska instytucja finansowa – Société Generale, mogąca poszczycić się długą tradycją w obszarze bankowości. Strategiczne produkty eurobanku to kredyt gotówkowy, kredyt hipoteczny oraz gama atrakcyjnych lokat. Bank oferuje ponadto pakiety kont osobistych, produkty oszczędnościowe i usługi e-bankowości.