Euro Bank ma 55 placówek w galeriach handlowych

Bynamesakke, polska firma której właścicielami są Iza i Robert Keyes-Krysakowscy, otworzyła w warszawskich Złotych Tarasach swój pierwszy salon. Ma on 38 mkw. powierzchni i działa od 31 marca 2012 roku. Dotychczas produkty tej firmy pod marką Bynamesakke były dostępne tylko w firmowym sklepie internetowym, który działa od 2008 roku.

– Chcemy otwierać sklepy w najlepszych centrach handlowych w Polsce w takich miastach jak: Kraków, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Poznań. Galerie handlowe są pożądanym miejscem, gdyż generują wielu klientów. Jeśli będzie możliwość, to otworzymy także lokale poza Polską – informuje portal Retailnet.pl Iza Keyes-Krysakowska.

Sklep Bynamesakke oferuje bogaty asortyment odzieży, w tym: t-shirty, tank topy, tuniki, sukienki, leginsy itp. Właściciele sami projektują i produkują ubrania. Materiały są sprowadzane, ale szyte w kraju. Do produkcji używana jest 100 proc. supima cotton (najlepsza jakość bawełny na świecie), a także bawełna z kaszmirem i bawełna z wełną, bez dodatków tworzyw sztucznych. Bynamesakke to jedyna polska firma z certyfikatem supima cotton – może ona używać metek z tym logo.