Firma otwiera sklep w Złotych Tarasach

Salony marki W.Kruk zmieniają wystrój. Mają być przestronniejsze, ze zmienioną kolorystką i układem wyposażenia. Pierwszy salon sieci w nowej aranżacji mieści się na parterze centrum handlowego Sadyba Best Mall. Na przestrzeni 90 mkw znajdziemy duży wybór złotej i srebrnej biżuterii, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje.

W.Kruk to najstarsza firma jubilerska w Polsce – jej korzenie sięgają 1840 roku. W sklepach do niej należących oprócz biżuterii można znaleźć znane marki zegarków, takie jak Rolex (jedyny przedstawiciel na Polskę), Omega, Longines, IWC i wiele innych. W roku 2010 obchodzono 170-lecie działalności marki.

W. Kruk to ponad 70 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje najlepsze i najbardziej znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC, TAG Heuer, Gucci, Burberry  i wiele innych.  Firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Vistula Group S.A., która powstała w 2008 roku, łącząc cztery ekskluzywne marki: Wólczankę, Deni Cler, Vistula i W.Kruk.