Bomi ma 46 sklepów spożywczych

Gdyńskie CH Wzgórze ma kolejnych najemców. Do ich grona dołączyły dwie marki odzieży damskiej: Simple który wynajął sklep o powierzchni 91 mkw oraz Orsay (173 mkw).  Rozbudowywany obiekt jest obecnie wynajęty w 70 proc., a większość pozostałej powierzchni jest zarezerwowana. Centrum  jest przebudowywane według nowej koncepcji architektonicznej. Będzie miało powierzchnię 70 tys. mkw., GLA. Znajdzie się tu 270 sklepów. Grupę głównych najemców będą reprezentować m.in.: Real, Grupa Inditex i LPP, H&M, C&A, NewYorker, Kino Helios, Alshaya, Superpharm, Smyk, Empik, Sephora, Douglas, Drogeria Natura, Rossman, Tally Weijl, Lavard, Duka, Kruk, Yes, Apart.

Budowa Centrum Handlowego Wzgórze rozpoczęła się w październiku 2011 roku. Jego otwarcie planowane jest na trzeci kwartał 2013 roku. Fundamenty pod budowę nowej części centrum są już gotowe.

Orsay jest niemiecką siecią odzieżową z ponad 600 placówkami w 24 krajach na całym świecie. Powstała w 1975 roku.

Simple Creative Products to polska marka modowa istniejąca od 1993r.. Stworzona została przez Lidię Kalitę i Maję Palmę. Sieć ma ponad 50 sklepów w Polsce, Niemczech i na Litwie.

Grupa Foncière Euris powierzyła Mayland Real Estate budowę nowej części CH Wzgórze oraz przebudowę i rozbudowę istniejącego centrum. Mayland zarządza też tym obiektem.
Mayland Real Estate sp. z o.o. jest deweloperem dużych powierzchni handlowych w Polsce. Spółka istnieje od 2006 roku. Oddała do użytku trzy nowoczesne centra handlowe: Karolinkę w Opolu, Pogorię w Dąbrowie oraz pierwszą część Jantara w Słupsku. Mayland planuje w najbliższych latach budowę centrów handlowych o łącznej powierzchni ok. 330 tys. mkw GLA.